Big Green Egg – tippklassi kamado-grill parimast keraamikast!

Big Green Egg on kvaliteetsete grillide ja grillitarvikute tootja, mis on loonud kauneid mälestusi alates 1974. aastast. Alates 2020. aastast on Estmidt Grupp OÜ ametlik Big Green Egg edasimüüja Eestis. Lisaks eritellimusmööblile, aksessuaaridele, vooditele ja diivanitele, saate nüüd mugavalt ühest kohast ka ülimalt kvaliteetse grilli oma koduhoovi. BGE on üks populaarsemaid kamadogrille, mille valmistamisel on kasutatud vaid kõige kvaliteetsemat keraamikat.

Armastus toidu ja kvaliteetsete maitsete vastu

Kvaliteetsete grillide loojad on veendunud, et ilma kireta ei jõua elus kaugele. Big Green Egg-i eesmärk on innustada võimalikult paljusid inimesi ise kvaliteetset toitu tegema ning lasta neil nautida seeläbi puhtaid ja ehedaid maitseid. Aeglaselt küpsetatud liha, mida saab Eggis suurepäraselt teha, pakub imelisi aroome ja maitsenaudinguid, mis tõstavad meie elukvaliteeti läbi imeliste maitsete.

Toit ja söömine on aegade algusest olnud inimesi ühendav ja meelierutav tegevus. BGE-i peamiseks eesmärgiks ühendada inimesi läbi suurepäraste maitseelamuste ja läbi grillimise saadud emotsioonide, sest emotsioonid on need, mis loovad imelisi mälestusi. Seetõttu on Big Green Egg disainitud edasi andma meeliülendavaid maitseid, mida koos teistega jagada ja nautida. Kõige toredam kvaliteetsete Egg-ide juures on see, et neid saab kasutada iga ilmaga ja kasvõi igal aastaajal.

7 erinevat mudelit – milline Sulle?

Big Green Eggi erinevate mudelite seast leiab igaüks endale sobiva! Kõik mudelid on erinevate omaduste ja mõõtmetega, et tagada täpne sobivus Sinu vajaduste ja nõudmistega.

BIG GREEN EGG MUDELID

Personaalse pakkumise või lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust meili (info@estmidt.ee) või telefoni +372 7301031 teel.