Rocca al Mare salong

KÕIK KODU SISE- JA ÕUEALA PLANEERIMISEKS VAJALIK ÜHEST SALONGIST!

Avatud on täiesti uus Schmidti salong aadressil Paldiski mnt 88! Sellest salongist leiate kvaliteetseid kodusisustustooteid Schmidtilt, Juralt, Dekton by Cosentinolt ja Blendtechilt. Kohapeal saavad kõik külastajad uudistada Schmidti köögi, garderoobi ja elutoa lahendusi; tutvuda suurte Dektoni kivist tasapindadega Cosentinolt, vaadata Jura kohvimasinate- ja tarvikute valikut või hankida endale kvaliteetne Blentechi blender, mille eksklusiivsemat mudelit on võimalik isegi integreerida mööblisse!

Võrreldes meie teiste salongidega on Rocca al Mare maja ümbritsetud suure väli väljapanekuga, kus näeb erinevaid terrassi ja õueala lahendusi. Näha saab nii keraamilisi Big Green Egg grille kui ka välikööke ja klaaspaviljone. Kõikidele oma klientidele pakume personaalset võtmed kätte lahendust nii siseruumide kui ka õuealade planeerimisel. Tule ja ammuta ideid põnevatest näidislahendustest ning meie projektijuhid aitavad Sul oma unistused ellu viia!

Parkimine

Oleme teinud klientidele salongi külastamise mugavaks, sest kõik külastajad saavad parkida tasuta maja ees.

Kontaktid

Kui soovid alustada Schmidti eritellimusmööbli projektiga või saada personaalset ülevaadet pakutavatest toodetest, siis soovitame eelnevalt kokku leppida konsulatsiooniaeg! Selleks kirjuta meiliaadressile info@estmidt.ee .

Pilte salongist: