ETTEVÕTTEST

Ajalugu

Schmidt on tunnustatud Saksa-Prantsuse kvaliteetmööbli bränd, mille tootjaks on suurim Prantsuse mööblikontsern SALM. Rohkem kui 523 esindussalongiga on Schmidt esindatud 25 riigis üle maailma.

Meil on 5 kõrgtehnoloogiselt tootvat tehast, mis asuvad nii Saksamaal kui ka Prantsusmaal ning annavad tööd üle 1500-le inimesele. Iga päev toodame ligikaudu 600 kööki erinevatele salongidele üle maailma. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrget kvaliteeti ning seetõttu kasutame standardvarustuses vaid kõige kvaliteetsemaid osasid – Blumi esimese klassi furnituuri.

Toote kvaliteeti kinnitavad pikaajalised garantiid- mööblile tehasegarantii 10 aastat ning metallmehhanismidele (hinged, siinid) 25 aastat, mis on üks pikimaid garantiiperioode Eestis. Lai valik mudelites, mõõtudes ning funktsionaalsuses annab valikuvabaduse ja võimaldab kujundada disainköögi ka kõige nõudlikumale maitsele.

Alates 1992. aastast toodab Schmidt vannitoamööblit, 2000. aastal lisandusid lauad ja toolid ning 2012. aastast pakub Schmidt  sisustust kõikidesse tubadesse. Oleme võimelised sisustama terve teie kodu garaazist pööninguni. Schmidt mööbli näol on tegemist parima kvaliteedi, disaini ja töökindlusega.

Perekonna lugu

Schmidt asutati 1959. aastal Saksamaal, kus asutaja Hubert Schmidt lõi tänaseks Euroopa ühe juhtivama mööbli kontserni nimega Schmidt. Peale esimese tehase asutamist Saksamaal alustas ettevõtte laienemist ka mujale. Lugu pereettevõttest sai alguse ei millestki muust kui ühest armastusloost, kus Schmidti asutaja kohtus kauni prantslannaga, kellega koos loodi ühine tulevik. Nii laieneti ja vallutati ka Prantsuse turg, kus tänaseks päevaks tegutseb enamik Schmidti tehaseid. Tänaseks juhib rahvusvahelist ettevõtet Hubert Schmidti lapselaps Anne Leitzger.

Teenindus

Iga klient on meile oluline ja eriline. Leiame, et personaalne lähenemine projektidele tagab parimad lahendused ja kliendi rahulolu. Schmidti esindussalongide eesmärk on pakkuda oma klientidele alati natuke rohkem kui oodatakse- seda nii tootes kui teenuses.

Kuna iga projekt on unikaalne ja vajab erinevat lähenemist, siis pakume oma klientidele personaalset tuge igal sammul – planeerimisest kuni paigaldamiseni. Professionaalsed nõuanded meie projektijuhtidelt, pidev toetus kogu protsessi vältel, õiglased hinnad ja garantiid – Schmidtiga on Sul kindlustunne igas valdkonnas.

Schmidtis-parim-klienditeenindus

Ökoloogiline jalajälg

Schmidti eesmärgiks on olla jätkusuutlik ning minimaliseerida loodusele tekitavat kahju ning seda praktiseerime me igapäevaselt ka oma tootmises. Kõik meie materjalid ja protsessid on töötatud välja selliselt, et kaitsta meie tervist ja loodust tervikuna. Oleme pälvinud tunnustust mitmesuguste sertifikaatidega, mis kinnitavad meie tegevuse minimaalset mõju loodusele.

Schmidti suurimaks eesmärgiks on vähendada kasvuhoonegaaside heitkoguseid. Seda tegevust on hinnatud kõrgelt ka ISO 5000 I sertifikaadiga. Jätkusuutlik areng on meie tehastes väga olulisel kohal ning seetõttu kasutame igapäevaselt järgmisi meetmeid:

  1. Taaskasutame 100% jäätmetest;
  2. Piirame saasteainete heitkoguseid;
  3. Energia säästmiseks kasutame tehaste kütmiseks tootmisel järelejäänud puitu;
  4. Minimaliseerime tarbimist;
  5. Oleme asendanud kõik neoonlambid LED lampidega;
  6. Kasutame kohalikke tarnijaid, et vähendada distantse transpordil.

Uuendame ja investeerime pidevalt täiustatud ohutuse- ja tervisemeetmetesse!

Schmidt on esimene tootja, kelle tehas on välja teeninud kõik 4 ISO sertifikaati!