KOLLEKTSIOONID

Alates 2021. aastast on uuenenud Schmidti bränd ja kontseptsioon, mis on nüüdsest üha enam keskendunud terviklikele kodulahenduste pakkumisele. See tähendab, et võimaldame oma klientidel soetada kvaliteetset mööblit mugavalt ühest kohast, kasutades samu materjale ja värvitoone läbi erinevate tubade. Seetõttu toome ka oma uued kollektsioonid teieni erinevate kodude kaudu, kus on Schmidti poolt valmistatud nii köögi-, garderoobi-, elutoa-, vannitoa- kui ka paljude teiste ruumide mööbel.


WONDERWALL

Kollektsioonis Wonderwall näete, kuidas nutikalt eraldada kahte ruumi praktilise riiulimooduliga. Kahepoolne avatud riiulitega kapp aitab ruumi teha nö õhulisemaks ning lisaks on see hea asjade hoiustamiseks. Köögimööbel on valmistatud uue pruunika materjaliga Arcos Edition Corten.


ZEN

Puidune viimistlus Bosca Amber Oak on inspireeritud Japandi stiilist, mis ühendab Jaapani ja Skandinaavia disaini elemente. Saare osas loob kontrasti naturaalne puit ja sooneline pind, mis loob mõnusa looduslähedase ja elegantse tulemuse.


PRETE MOI TA PLUME

Kollektsioon, mis on tõeline pilkude püüdja! Disainer Christian Lacroix on koostöös Schmidtiga loonud kollektsiooni, kus on ühendatud graafiline print erinevate värviliste pindadega. Tulemus on tõeliselt mänguline, põnev ja efektne. Unusta igavad pinnad ja too oma koju särtsu uue stiilse materjaliga Prête-Moi Ta Plume.


BOTANIC PRINT

Antud kollektsioonis on taas ühendatud kaks ruumi, kasutades uut rohekat materjali Arcos Mossa. Lisaks rahustavale pastelsele toonile on ruumi lisatud ka põnevat prinditud materali Botanic Black, mis annab ekstra looduslähedase tulemuse.


PRINDITUD MUSTRID


STOCKHOLM

See kaasaegse disainiga köök on valmistatud 2022. aastal lisandunud uue halli värvitooniga Claystone, mis on saadaval ainult Nano Supermat kollektsioonis. Tagasihoidlikult maitsekas toon, mis sobib ideaalselt igasse tuppa.


ARTY

Kollektsioon, kus on kasutatud tumesinist matti värvitooni, millele on lisatud kuldseid detaile.

Mööbli uksed on valmistatud ülimalt mati viimistlusega melamiinist, kollektsioonist Soft, mida on saadaval viite erinevat värvitooni. Selles köögis on kasutatud tumesinist viimistlust nimega Navy. Ruumi annavad efekti ülemised kapiuksed, millele on digitaalselt prinditud põnev muster Art Deco. Tööpinnaks on laminaat Scala.

Elutoas ja vannitoas on kasutatud samuti tumesinist matti viimistlust Navyt, et ühendada köök ka visuaalselt teiste tubadega. Vannituppa lisab põnevust prinditud viimistlusega fassaad, mustriga Jungle.


URBAN CHIC

Kollektsioon, milles on kombineeritud põneva tekstuuriga värve ja materjale.

Selles urbanistlikus kodus on kasutatud erinevaid melamiinist materjale. Omavahel mänglevad ideaalselt kiviimitatsiooniga viimistlus Terazzo ja mõnus puiduimitatsiooniga melamiin Tabbaco. Heledat tooni toob kööki hallika varjundiga MDF materjal viimistlusega Celest. Magamistoa garderoobis saate näha mugavaid riiuleid ja sahtleid ning mööbli sisse on ära peidetud ka kokkuklapitav töönurk. Garderoobi sisuks on valitud kaks erinevat puiduimitatsiooni nimega Magnus (hele) ja Osaka (tume), mis loovad kauni terviku klaasist garderoobiustega, millele on prinditud põnev muster Casablanca.


KAKS-ÜHES VANNITUBA JA WALK-IN GARDEROOB

Pastelsed värvitoonid on tagasi! Selles kaks-ühes ruumis on kasutatud tumedat nanotehnoloogiaga valmistatud materjali Nano Black Marmorit ja uut roosat MDF-i nimega La Vie en Rose.


ORIGIN

Tegemist on täiesti uue kollektsiooniga, mis on valmistatud 100% ulatuses taaskasutatud materjalidest. Kui soovid oma majapidamisse keskkonnasõbralikku mööblit, siis see kollektsioon on just Sulle!

Origin kollektsioonis on saadaval kaks erinevat värvi. Piltidel olevas köögis on kasutatud viimistlust nimega Twist. Köögis on näha ka uut metallist küljeseina (Grillage), kuhu saab mugavalt riputada rätikud ja muud tarvikud ning samuti kaunistab mööblit uus modernne käepide. Tööpinnaks on laminaat nimega Harvey.

Magamistoas ja lugemisalal on kasutatud lisaks eelnevalt nimetatud viimistlustele ka melamiini Celest ja Alabama. Kokku on meie tootevalikus 29 erinevat melamiini viimistlust.


DOLCE VITA

Kollektsioon, milles on kirge!

Dolce Vita kollektsioonis on kasutatud tumepunast matti nanotehnoloogiaga valmistatud fassaadi nimega Nano Sirra. Köögi tööpinnaks on tume, näpujäljevaba Nano Caneo, mis lisab ruumile mõnusat kontrasti. Kokku on meie tootevalikus nüüdseks kuus erinevat nanotehnoloogiga valmistatud värvitooni. Elutoas saab näha meie uut matti pinda Nano Black Marmorit, mis sobib imehästi lumivalge melamiiniga Everest. Nutikalt on lahendatud ka lükandustega kapp, kuhu saab vajadusel peitu panna televiisori.


PUIDUNE DUO

Maitsekas, elegantne ja hubane.

Kollektsioon, kus on kasutatud tumedat puiduimitatsiooni Osakat, mis mängleb kaunilt teise puiduse materjaliga Magnus. Ruumile annavad efekti mustad detailid nagu lahtised metallraamid, metallist läbikumavad uksed ja uus must käepide.


L’ÉPICERIE

Kollektsioon, milles leidub kauneid värvitoone, mis loovad sooja ja rahuliku õhkkonna.

Köögis, vannitoas ja elutoas on kasutatud MDF materjalist uksi uue punaka värvitooniga Coral. Tööpinna osas on mängitud kahe erineva materjaliga -omavahel on sobitatud nii laminaat kui ka keraamiline pind, mis annavad kokku mängulisema tulemuse. Köögis on kasutatud musti metallraame ja uut metallkülge, kuhu saab kinnitada kõik köögis tegutsemiseks vajaminevad tarvikud.


PASTELSELT MÄNGULINE

Meie tootevalikust on sobilikke lahendusi ka neile, kelle kodu asub mõnes vanemas hoones, mida soovitakse muuta modernsemaks. See kollektsioon on inspireeritud just taolistest kodudest, kuhu sobib ideaalselt tööstuslikuma ja etnilisema välimusega mööbel.

Kollektsioonis on ühildatud köögi saar ja istumisala, mis on nutikas lahendus neile, kellel toas ruumi napib. Materjalina on kasutatud suure tihedusega melamiinuksi viimistlusega Harvey (puit) ja Caneo (tume hall). Tööpinnaks on kaks erinevat laminaati – Harvey (puit) ja Blackwork (tume). Elutuppa on lisatud ka mahedat rohelist värvitooni Celest.


VÄIKE, AGA HUBANE

Kollektsioon, mis on inspireeritud väiksematest kodudest, kus tuleb olla eriti nutikas ruumi kasutusega.

Siin on kasutatud erinevaid melamiinist materjale, mis on meie tootevalikus ka esimeses hinnagrupis ehk kõige soodsamad. Mõnusalt hubase tulemuse annab kombinatsioon valgest melamiinist nimega White ja soojatoonilisest puiduimitatsioonist Vintage Oak.