ETTEVÕTTEST

Riviera Maison on rahvusvaheliselt tuntud Hollandi kaubamärk, mis pakub enam kui 3000 kaubaartiklit- mööblist nõude ja aksessuaarideni. Kollektsioonide loomisel on sisustuse ja inspiratsiooni allikaks Lõuna-Prantsusmaa ja Vahemere stiili mõjutused. Mööblile kehtib garantii 3 aastat.

Riviera Maisoni eripära

  1. Riviera Maisoni tooteid iseloomustavad nende pilkupüüdvad detailid;
  2. käepide söögitooli seljal, käsitsi tikitud tekst sohval;
  3. sõlm puidust töötasapinnal;
  4. erineva kõrgusega käsitsi puhutud klaasid;
  5. taaskasutatud ja vanutatud puit.

Just sellised huvitavad detailid muudavad iga toote unikaalseks. Meile meeldib öelda, et selline isikupära on täiuslikult ebatäiuslik. Meie mööblil ja aksessuaaridel on Riviera Maisonile omapärane ilme. Me müüme mööblit, millel on ajalugu ning pajatada suursugune lugu. Söögilaud ei ole meile pelgalt söögilaud, see on „õhtusöök sõprade seltsis“.

Riviera Maisoni eesmärgiks on soojust ja eksklusiivsust kiirgava koduse interjööri loomine. Kollektsioone uuendatakse 2 korda aastas ja uusi tooteid lisandub sortimenti iga nädal. Riviera Maisoni suurest tootevalikust leiate kindlasti oma koju meelepärase lahenduse. Oleme veendunud, et koostöös meie konsultantidega, leiate oma koju Riviera Maioni suurest tootevalikust meelepärase sisustuse. Allpool oleva lingi kaudu saate tutvuda kogu Riviera Maisoni sortimendiga. Leides endale meelepärased tooted, võtke meiega ühendust ja teeme Teile personaalse pakkumise.