Dekton by Cosentino

Koostöös maailma mainekama kivitasapindade tootja Cosentinoga oleme loonud Eestis suurima ja esinduslikuima väljapaneku Dektoni pindadest. Rocca al Mare salongis saab näha erinevaid kivist valmistatud vannitoa valamuid, köögi töötasapindu, eritellimusena tehtud kivitasapinnaga laudasid ning välikööke. Meie salongis saab Dektoni kivide viimistlusi näha suurtelt tahvlitelt, mis annab parema ettekujutuse valmivast projektist. Ootame väljapanekuga tutvuma nii erakliente kui ka sisearhitekte!

Ettevõttest

Cosentino Group on ülemaailmselt tegutsev Hispaania pereettevõte, mis asutati aastal 1979. Ettevõte toodab innovatiivseid disaini- ja arhitektuurimaailma jaoks kõrgelt hinnatud kivist tasapindu. Cosentino segmenti kuuluvad erinevad kaubamärgid nagu Silestone®, Dekton® ja Sensa by Cosentino®. Koostöös Cosentinoga aitame Sul luua ainulaadse interjööri ja disaini nii koju kui ka avalikesse ruumidesse.

Dekton by Cosentino

Dektoni on väga mitmekülgne materjal, mida saab kasutada nii siseruumides kui ka tänu oma vastupidavusele päikesekiirte suhtes, sobib see ka ideaalselt välispindadele.

Erinevad paksused

Dektonit saab valida viie erineva paksusega, mis annab suurepärase võimaluse kohandada tasapinda soovitud interjööriga.

Saadaval suurte tahvlitena

Dektoni töötasapinnad lõigatakse välja suurtest tahvlitest, mis annab võimaluse katta ka suuremaid pindasid ilma ühenduskohti tekitamata.

Miks valida Dekton?

  • VASTUPIDAVUS UV KIIRTELE – Vastupidav ultraviolettkiirtele (UV) ja suurepärane värvikindlus, mis ei lase värvitoonidel aja jooksul tuhmuda. Seetõttu on Dekton ideaalseks valikuks nii sise- kui ka välistingimustesse.
  • KRIIMUSTUSKINDLUS – Dektoni näol on tegemist ülimalt kriimustuskindla pinnaga, mis ei lase nugadel ega teistel köögiriistadel seda kriimustada. Köögiriistade kaitsmiseks soovitame siiski kasutada ka lõikelauda.
  • PLEKIKINDLUS – Tänu oma väikesele poorsusele on Dekton väga vastupidav nii tavaliste kui ka keemiliste plekkide suhtes. Tööpinnalt saab hõlpsasti puhastada isegi veini, kohvi, tinti ja roostet.
  • KUUMA – JA TULEKINDEL – Suurepärane vastupidavus kõrgetele temperatuuridele, ilma et see kahjustaks tasapinna väljanägemist või selle omadusi. Ilma kahjustamata võib pinnale asetada kuumi kööginõusid, potte ja panne.
  • KULUMISKINDLUS – Dekton on kulumisele veelgi vastupidavam kui graniit, mistõttu on see ideaalne pind nii põrandatel kui ka köögi töötasapindadel, mis on igapäevaselt tihedas kasutamises. Kui teised sarnased pinnad näitavad aja jooksul kulumise jälgi, siis Dektoni viimistlus püsib terve toote eluea kaunina ning seda ei pea kunagi kulumise tõttu asendama.
  • VASTUPIDAVUS KÜLMALE JA MIINUSKRAADIDELE – Lisaks kuumakindlusele on pinnad äärmiselt vastupidavad ka ekstreemsetes miinuskraadides, tehes selle ideaalseks materjaliks ka õues.

Tule tutvu kohapeal erinevate Dektoni viimistlustega!