Deluxi augustikuu kampaania Tartu salongis

Meil on suurepärane uudis kõikidele meie Tartu klientidele! Augustikuus on erinevatele Delux toodetele eriti magusad hinnad. Oleme oma klientidele magamistuppa kokku pannud 3 ülimõnusat pakkumist:

 1. WOLLY voodikomplekt -20% soodsam.
  Modernse joonega stiilne kontinentaalvoodi. Voodikomplekt koosneb pakitud vedrudega voodiosast (15cm), 7 tsooneeringuga pakitud vedrudega madratsist (20cm), kattemadratsist ja peatsist. Tsoonid toetavad keha asendit süsteemselt, leevendavad selja-ja lihasvalusid ning pingeid kehas. Selle tulemusena ei pea öö jooksul ennast palju keerama, et leida mugavat asendit ja uni on palju sügavam. Madratsi tugevust on võimalik valida nelja tugevuse vahel: pehme, keskmine, jäik ja eriti jäik.

 2. VALERON rätikud ja sussid -40% soodsamad.
  Magamistoamaailma toovad pehmust ja hubasust Valeron rätikud ja sussid. Rätikud koosnevad 50% bambusest ning 50% puuvillast. Bambuse sisaldus teeb need imeliselt pehmeks ning on loodussõbralik ja hingav materjal.

 3. Eripakkumised Gobeläänkangast dekoratiivpatjadele:
  45×45 cm 2 tk 50€ (tavahind 100€)
  55×55 cm 2 tk 60€ (tavahind 120€)

Seega vali neist pakkumistest endale sobiv või kasuta ära seda head võimalust ja saa osa kasvõi kõigist! Ootame teid Delux toodetega tutvuma meie Tartu salongi aadressile Poe tänav 8 või pakkumise saamiseks kirjutage info@estmidt.ee.