JURA

Meie Järve salongis saab tutvuda nii erinevate Jura kohvimasinate kui ka nende tarvikutega. Šveitsi ettevõte on pühendunud ennast esmaklassiliste täisautomaatsete kohvimasinate valmistamisele ning on selgelt kohvimasinate turu liider. JURA põhiolemust iseloomustavad märksõnad nagu uuenduslikkus, täpsus, kvaliteet, töökindlus ja jätkusuutlikkus. Ootame kõiki kliente mugavalt koduteel peatuma ja haarama kaasa uusi filtreid, puhastustablette või kohviube oma masinale.

Täiuslik kohvinauding

JURA espressomasinate arendustöö taga on 70 insenerist koosnev meeskond. Nende eesmärk on pakkuda parimat kohvi, mis on alati värskelt jahvatatud ja mille valmistamiseks piisab ühest nupuvajutusest. Hiljuti jõudsid JURA insenerid uue verstapostini murrangulise impulss-tõmbeprotsessiga (P.E.P.®), mis toob isegi väikeste kohvijookide valmistamisel esile enneolematult täiusliku aroomi.

Lihtne kasutada

JURA espressomasinate kasutamine on lihtne ja loogiline. Näiteks on filter ja kohvimasin RFID-tehnoloogia kaudu juhtmevabalt ühendatud. Masin tunneb filtri automaatselt ära ja valib sobivad seadistused.

Elegantne disain

Šveitsi disain ja arhitektuuri on hinnatud kogu maailmas. JURA ühendab väljendusrikkad ja selged jooned disainis kõrgetasemeliste materjalidega ning loob masinate näol kauni sisekujunduse elemendi, mis on silmapaistev ja efektne.

Loodussõbralik

JURA on olnud juba pikka aega tuntud oma keskkonnateadlikkuse ning ressursside ja energia vastutustundliku kasutamise poolest. Just seetõttu keskendub JURA täisautomaatsetele espressomasinatele, mis on energiatõhususad ja ei tekita ebavajalikke pakendijääke.

Hooldus Sinu lähedal

JURA espressomasinad on vastupidavad ning nende kvaliteet ei lange isegi pärast aastatepikkust kasutamist. Komponente uuendatakse, et säästa väärtuslikke ressursse. Selleks on loodud tihe üleilmne võrgustik, mis hõlmab hooldustehaseid, esindusi ja JURA volitatud hoolduskeskusi.

Tule ja tutvu erinevate mudelitega kohapeal!