Näidiskorter Tatari 7-1A

Avasime november 2015 oma uue südalinna showroom/näidiskorteri Vabaduse väljaku läheduses Tatari tänaval. Antud showroom on oma olemuselt Eestis ainulaadne, presenteerides terviklikku ja läbimõeldud kodusisustamise kontseptsiooni . Külastades meie uut showroomi, tekib teil ettekujutus, et olete läinud oma tuttavatele koju külla, mitte sisustussalongi.

Hoone näol on tegemist juugendi mõjutustega Art Nouveau stiilis ajaloolise majaga ning showroom asub suures 4 toalises korteris, mis on läbi 2 korruse. Lähtusime showroomi sisustamisel, et hoone arhitektuuriga harmoneeruv interjöör looks tervikliku ja hubase ning samas modernse kodu.
Uue showroomi avamise tingis meie soov endisest paremini ja personaalsemalt teenindada meie kliente, sisearhitekte ja kinnisvaraarendajaid. Korter on sisustatud Schmidti ja Riviera Maison valiktoodetega tervikliku eluruumi kontseptsiooni alusel, alates mööblist- köök, esik, garderoobid, vannituba, magamistoad , valgustid lõpetades sisustusaksessuaaridega. Tekstiilid pärinevad Katrin Kuldma uuest kaubamärgist Amanjeda Home, mida meil on au ainsana eksklusiivselt oma klientidele pakkuda. Loodud elukeskkond ja interjöör võimaldab teil tutvuda meie erinevate sisustusvõimaluste ja lahendustega. Oluline on saada tunnetust ja aimu, mis miljöö ja olustiku meie pakutavate lahendustega on võimalik luua ning kui hästi te ennast selle keskel tunnete.
Kui teil tekkis huvi tutvuda meie uue showroomiga, siis palun võtke meiega ühendust ning me tutvustame teile suurima rõõmu ja uhkusega meiepoolt loodud valmis elukeskkonda.

Iga toa galeriiga lähemalt tutvumiseks vajuta toa pildile.

Köök
Elutuba
Vannituba
Esik
Magamistuba
Lastetuba
Panipaik