Ootame meeskonnaga liituma mööbli paigaldajat

Schmidt on tunnustatud Saksa-Prantsuse mööblitootja, kes pakub premium-klassi mööblit pea kõikidesse tubadesse, paigaldades nii kööke, garderoobe, vannitoa- kui ka elutoa mööblit. Schmidti mööbli paigaldaja töötab vastavalt etteantud joonistele ja kvaliteedinõuetele, olles pidevalt suhtluses meie projektijuhtidega.

Kandidaadilt ootame täpsust, kohusetundlikust, probleemide lahendamise oskust ning nõudlikkust iseenda ja töö tulemuslikkuse suhtes. Kasuks tuleb eelnev kogemus mööbli paigaldamisel, hea käeline oskus ning soov panustada efektiivsesse meeskonnatööse. Vajalik on B-kategooria juhiluba, sest töö on liikuv ja paigaldused toimuvad üle Eesti, kuid peamiselt tegutseme Tallinna ja Harjumaa piirkonnas. Esineb ka väliskomandeeringuid lähiriikidesse.

Tööle asudes liitud kogenud meeskonnaga, kes on täna oma valdkonnas Eesti turuliider. Omalt poolt pakume vaheldusrikast ja rutiinivaba töökeskkonda, kogenud ja toetavat meeskonda ning motiveerivat töötasu. Tööülesannete edukaks sooritamiseks vajalik väljaõpe viiakse läbi ettevõttesiseselt, teiste kogenud paigaldajate toel.

CV-sid ootame meiliaadressile: kairi@estmidt.ee