Paigalduse Raudmees Kalle

Schmidti eesmärgiks on pakkuda tippklassi kvaliteeti mitte ainult mööbli valmistamisel vaid ka teeninduses ja paigalduses. Meil on suur au teile tutvustada paigalduse tipptegijat, kes toimetab meie enda meeskonnas ja keda kutsume tõeliseks Raudmeheks. Kalle on Schmidti täiesti asendamatu liige, kes on palavalt armastatud ka klientide poolt. Teeme temaga lähemalt tutvust!

6 aastat tagasi liitus Kalle Schmidti meeskonnaga, olles eelnevaltki tegutsenud mööbli paigaldamise valdkonnas. Tema sõnul on tegemist tööga, mis on äärmiselt vaheldusrikas, sest kunagi ei ole 100% samasugust mööblit, mida paigaldada. Suureks plussiks on ka see, et töö raames saab palju ringi liikuda nii Eesti-siseselt kui ka välismaal. Kõige eredamalt meenutab ta Schmidti köökide paigaldusi Prantsusmaal Saint-Tropez, Norras, Rootsis ja Soome saarestikus. 

Miks Raudmees?

Vabal ajal on Kalle tõeline spordientusiast, mistõttu on kolleegid ristinud ta Raudmeheks. Ta on läbinud täispika triatloni, sõitnud korduvalt läbi maailma pikima suusamaratoni Vasaloppeti ja võtab tihti osa ekstreemsustest pakatavatest üritustest nagu Võhandu paadimaraton, mille ta läbis koos oma pojaga. Oma tulevaste spordialaste eesmärkide kohta vastab mees humoorikalt: „Olümpiale tahaks minna küll, aga ala, millega sinna pääseda on raske valida. Ilmselt oleks vaja alustada treeningutega segapaaride kujundujumises, millega saaks oma olümpiapääset lunastada.“ Ta on inimene, kes ei ütle kunagi „EI“ lõbusatele sportlikele väljakutsetele. Heaks näiteks võib tuua Schmidti käesoleva aasta suvepäevad, kus Kalle otsustas Kõinastu laiult tagasi joosta läbi mere senikaua kuni teised ootasid ilma muutust, et paadiga turvaliselt tagasi jõuda.

3 põnevat fakti Kalle kohta:

  1. Ta on vastu võtnud sünnituse, ilma seda planeerimata, kuna poeg sündis kiiresti ja kodus.
  2. Tema südamelöökide kõige madalam mõõdetud kordade arv on 29 korda minutis.
  3. Tal on plaan on läbida suusamaraton ka mõnel teisel kontinendil.

Väga hinnatud nii klientide kui ka meeskonna poolt

Kui tüüpiline eestlane tihti häid asju välja ei ütle ja on pigem rahulolu märgiks vaikne, siis meie kliendid ei suuda mehe töökust, kiirust ja vastutulekut ära kiita. Schmidti püsikliendid paluvad tihti, et nad saaksid paigaldajaks just Kalle, sest siis nad saavad olla kindlad, et lõpptulemus on suurepärane! Mees meenutab, et Schmidtis töötamise aja jooksul on olnud palju toredaid ja lõbusaid hetki, kuid eriti eredalt jäi talle meelde projekt, kus nad käisid kööki paigaldamas ühe vene proua juures, kes ei lubanud enne tööd alustada, kui kõht on täis ja valmistas neile maitsva hommikusöögi. Peale tööde lõppu pakkis sama proua meestele toidukotid kaasa hea ja paremaga, et avaldada oma rõõmu ja tänu. Meeskond lisab omaltpoolt: „Lisaks klientide tagasisidele on Kalle ka äärmiselt leidlik ja nutikas, kui paigaldusel peaks tekkima probleeme. Ta on tõeline paigaldajate paigaldaja, kelleta me oma tiimi ette ei kujutaks. Lisaks tööle on ta ka inimesena väga oluline lüli meie meeskonnas, kellel on oskus panna kogu meeskond ühistel väljasõitudel koos toimima. Ilma temata ei toimu ka ükski hommikuni kestev pidu!

Schmidt soovib Kallele jätkuvat elutervet huumorit, pööraseid spordialaseid saavutusi ja pikki aastaid Schmidti ridades!