Elegantne klassikaline köök Kakumäel koos lisaruumidega

Antud projektis oleme disaininud imekauni ja avara köögilahenduse, mis on silmailuks kõikidele klassikaliste köökide poolehoidjatele. Lisaks valmistasime mugavad ja praktilised lahendused nii majapidamisuumi kui ka garderoobi. Projekt valmis koostöös sisekujundusbüroo Artakuga.

Köök

Antud köögis oleme kasutanud naturaalset värvitud täispuidust fassaadi, mis on kombineeritud elegantse kivist töötasapinnaga Silestone Galacatta Gold Cosentinolt. Kööki annab klassikalist touchi juurde õhulised klaasuksed ning mugav avanemine käepidemetega. Tehnika valikuks on tippklassi tootjad Miele ja Gaggenau ning sanitaartehnika Villeroy & Bochilt.

Garderoob

Garderoobis oleme kasutanud mugavat tagaseina lahendust, kus saab riiuleid igal ajal liigutada ja neid tõsta sobivale kõrgusele. Materjali valikuks osutus naturaalne spoon.

Majapidamisruum

Majapidamisruumis oleme kombineerinud nii riiuli kui ka kapi lahendusi, et kõik vajalikud asjad saaksid mugavalt ära paigutatud. Ruumid olme kombineerinud mööbliga ka eraldiseisvad kodumasinad Mielelt. Tööpinnaks kauakestev kivi Tigris Sand Cosentinolt.