Mööbli terviklahendus Pärnu suvituskorteris

Meil on rõõm teieni tuua üks imearmas projekt, kus valmistasime mööblit peaaegu kõikidesse tubadesse. Projekti eesmärgiks oli valmistada mööbel, kuhu saaks ära paigutada võimalikult palju asju.

Köök on valmistatud kahe erineva materjaliga, puidu imitatsiooniga melamiiniga Pastel Oak ning helehalli melamiiniga Celest. Mööbli viimistlevad imekaunilt mustad detailid ning efektne LED valgustus nii soklis, töötasapinna all kui ka seina taga olevas klaaskapis. Töötasapinnaks ja taustaks on valitud kõrgläikega 12mm paksune Dektoni presskivi Natura ning kogu tehnikasett pärineb Boschilt.

Elutuppa valmistasime samade materjalide ja värvitoonidega TV kapi, kuhu alla on intergreeritud ka väike veinikülmik Liebherrilt.

Magamistoa garderoobi valmistamisel kasutasime taas melamiini viimistlusega Pastel Oak ning kapi sisuks on efektsed valgustusega stanged ja LED lahendusega küljepaneelid.

Vannitoa ja väikese WC kapid on taas valmistatud sama materjaliga nagu teiste tubade mööbelgi – Pastel Oak’iga ning tasapinnaks on Corian, mis on valamuga ühes tükis ja millele on lisatud ka mugav käterätiku ava.