Näidiskorter Odra arenduses Schmidti täislahendusega

Meil on hea meel teatada, et valmis on saanud taaskord üks imeilus näidiskorter koostöös Merkoga, mis asub uues Odra arenduses. Schmidti poolt on sinna valmistatud praktiliselt kõikide tubade mööbel, alates köögist kuni erinevate tubade garderoobideni. Kõikidele Odra arenduse 4-toalise korteri koduostjatele on ka eripakkumine, mis sisaldab Schmidti köögimööblit lausa 20 000€ väärtuses. Lisaks saavad kõik Merko kliendid meie juurest soodustust -20%, olenemata arendusest.

Sisekujundus: Inga Viileberg

Fotograaf: Märt Lillesiim

Kasutatud materjalid

Köök

Köögimööbli uksed on tehtud värvitud MDF materjalist Loft Vision, mis on kaetud 5 värvikihiga, et tagada nende pikk eluiga. Mööbli paneb justkui elama kaunid kuldsed käepidemed ja kuldne Franke segisti. Lisaks on kasutatud köögis ühe meetri laiust klaaskappi Willow, mis annab efektsust ja lisaruumi klaaside ja pokaalide ära paigutamisel. Klaaskapi puidu imitatsiooniga karkassi Tabbacot on toodud ka saare taustale ja lauaplaadile, mis loob ühtse puhta disaini. Tehnika ja sanitaartehnika pärineb E-Luxilt, kelle soovitusel kasutasime Samsungi tehnikat. Köögi disainimisel oli oluliseks märksõnaks avarus, mistõttu loobusime lae õhupuhastajast ja kasutasime tippklassi Bora kaks ühes pliidiplaadi ja õhupuhastaja PURSU. Töötasapinnaks on elegantne 20mm paksune presskivi Silestone Ethereal Glow meie healt koostööpartnerilt Kivikojalt. Köögimööblile annab lisa hoiustamisruumi köögisaar, mille mõlemal pool on kasutatud ruumikaid sahtleid.

Magamistoad

Suurde magamistuppa ehk master bedroomi tegime mööbli kahe materjaliga, valge nano viimistlusega Soft Everesti ja musta, põletatud puidu efektiga Osakaga. Seal on kasutatud voldikuksi ja klaaskülgedega sahtleid. Lisaks saate seal näha ka meie valmistatud aknaalust terviklahendust, kus on peidetud klappuks istumisosa alla ning samuti ka mugav meigilaud. Voodipäisesse süvistasime pistikupesad ja otstesse on peidetud Schmidti riiulid. Väiksematesse magamistubadesse valmistasime nii lauad kui ka garderoobi mööbli. Seal on uste materjaliks samuti Soft Everest ja Osaka, nagu ka suures magamistoas. Samade viimistlustega on tehtud ka mõlema magamistoa lauad.