Rohelised pastelsed värvitoonid köögis, esikus ja magamistoa garderoobis

Pastelsed toonid on tagasi! Valmis on saanud kodu, kuhu valmistasime nii köögi kui ka esiku ja magamistoa garderoobid. Mööbel on disainitud mahedates värvitoonides, mis aitavad luua mõnusa ja rahustava atmosfääri.

Köögimööbli valmistamisel kasutasime näpujäljevaba nanotehnooloogiaga valmistatud viimistlust Nano Sencha, mis on sobitatud laminaadiga Vintage Oak. Kappide karkass on tehtud samuti Vintage Oak viimistlusega, et uksi või sahtleid avades paistaks välja sama mõnus ja kaunis viimistlus. Terve tehnikasett pärineb Electroluxilt.

Schmidtist tellides on võimalik valmistada samade materjalide ja värvitoonidega eri ruumi mööblit. Seda lahendust on kasutatud ka käesolevas kodus, kus ka esiku garderoob on tehtud laminaadiga samat tooni, Vintage Oak viimistlusega. See aitab toad ühendada üheks ühtseks tervikuks.

Magamistoa garderoob on disainitud rohekates ja hallikates toonides, mis sobivad hästi ülejäänud tellitud mööbliga. Selles garderoobis on uste tooniks roheline Green Tea ning kapi sisuks hall karkass, viimistlusega Clay.

Kodu sisekujundajaks on Katrin Tammsaar.