Terviklik kodulahendus Schmidtist

Valminud on projekt, kuhu valmistasime nii köögi kui ka elutoa-, magamistoa- ja esiku garderoobi.

Köök on valmistatud tumehalli materjaliga Soft ning sellele annavad efekti ja õhulisust klaasustega kapid, kuhu lisasime ka valgustuse. Saare osasse planeerisime mugava kaks-ühes pliidiplaadi-õhupuhastaja BORA Pure X ning ülejäänud tehnika pärineb Miele tootevalikust, sh ka eksklusiivne käepidemevaba ahi. Maksimaalse mugavuse tagamiseks on kööki lisatud Evolution 200 köögihunt ning kahe kausiga valamu. Töötasapinnaks on tume tehiskivi Cosentinolt, viimistlusega Dekton Sirius.

Esiku garderoobis on kasutatud raamistatud lükanduksi pronksja peegli ning matistatud klaasilahendusega. Kapi sisu on valmistatud heledatoonilise puiduga Slow wood, mis on kombineeritud beezikate sahtlipaneelidega Avena.

Magamistuppa disainisime liugustega kapi, kus on sobitatud omavahel soojatooniline puit viimistlusega Magnus teise värvitooniga Kashmir Grey.

Lastetoas kasutasime sarnaseid viimistlusi nagu eelmisteski tubades – Slow Wood ja Kashmir grey värvitoone ning lisasime sinna pastelse roosa ning rohelise. Samas toas asub ka käepidemevaba käändustega kapp, mis on tehtud värvitoonidega Slow wood ja Kashmir Grey.