Uus Merko näidiskorter Noblessneris

Koostöös Merkoga on taas valmis saanud üks helge ja hubane näidiskorter Noblessneri arenduses. Valmistasime sinna nii köögimööbli kui ka esiku ja magamistoa walk-in garderoobi.

Köögis kasutasime kahte samat tooni materjali. Alumiste kappide uksed on tehtud harjatud puidust, millele annavad imeilusa klassikalise joone raamuksed. Ülemiste kappide uksed on tehtud värvitud MDF materjalist. Nii ülemiste kui ka alumiste kappide värvitooniks on hallikas Vision. Töötasapinnaks ja taustaks valisime vastupidava Dektoni presskivi Somnia. Kogu tehnika pärineb Boschi Accent Line sarjast, k.a. stiilne kappi integreeritud kohvimasin. Köögi piltidel saate näha ka mugavat biojäätmete ämbrit, mis on saadaval Schmidti prügisüsteemide valikus.

Esikus oleme taas kasutanud värvi Vision, kuid materjaliks on valitud melamiin. Kapi sees näete minimalistlikke mustast metallist ja valgustusega stangesid, mis hakkavad põlema liikumise peale. Aktsenti annavad mööblile pikad mustad käepidemed, mis sobivad hästi mustade põrandaliistude ja ustega.

Walk-in garderoob on tehtud samuti melamiinist, värvitooniga Vision. Kasutatud on samasuguse lahendusega stangesid nagu esikuski ning lisatud on väljatõmmatavad riiulid, et asju oleks veelgi mugavam kätte saada.