UUS Merko näidiskorter Uus-Veerenni arenduses

Meil on rõõm teieni tuua äsja valminud Merko näidiskorter Uus-Veerenni arenduses. Selles korteris on kasutatud palju värve, mis teevad ruumid elavaks. Schmidt on valmistanud antud korterisse nii köögi, esiku garderoobi, magamistoa garderoobid kui ka lastetoa kapid.

Köögi alumine osa on valmistatud värvitud MDFist Loft Coral ning ülemiste kappide materjaliks on Nano Sirra. Lisaks on kasutatud köögis elegantseid klaasuksi Willow koos matt musta Nano Blackiga. Imekaunis hele töötasapind on 12 mm paksune Silestone Blanco Nolte, töötlusega Suede. Tehnikasett on kokku pandud nii Smegi kui ka Falmeci toodetega.

Esikusse valmistasime voldikustega garderoobi, kus on kasutatud materjali Arcos Coral. Sahtlite esipaneeliks on valitud viimistlus Terrazzo. Lisaks on esikus ka väikene seinakapp, mis on tehtud sama materjali ja viimistlusega.

Suure magamistoa öökapid on valmistatud materjaliga Nano Sirra. Suurele kapile on lisatud äärtesse peeglid ning keskmise osa alumises ääres on sahtlite paneelid taaskord Nano Sirraga. Ülesse on toodud aga helerohelist Green Tea Loft viimistlust. Garderoobi sisuks on tumehall Caneo mat ning seesmistel stangedel on kasutatud LED valgustust.

Lastetoas kaunistab ruumi liugustega garderoob, mis on valmistatud materjalidega Shamrock Loft ja Arcos Green Tea.

Fotograaf: Märt Lillesiim

Sisekujunduse projektijuht: Loreida Hein.