Tegevjuht, kes ammutab inspiratsiooni suurepärasest meeskonnavaimust ja headest kliendisuhetest

15 aastaga on Schmidt tõusnud Eesti turuliidriks Euroopa köökide tarnimisel. Selle suure töö taga on tegevjuht Kairi Põllu, kes oma särava ja positiivusest pakatava olekuga on võitnud klientide südamed ja usalduse. Mis on selle edu taga, millisena näeb naine tuleviku trende mööblimaailmas ja mida põnevat teeb ta vabal ajal – sellest kõigest saate kohe teada!

Kui oled sattunud Schmidti Tallinna salongi, siis kindlasti oled seal kohanud ühte särava naeratusega naisterahvast, kes pidevalt ringi tormab. Tema on Kairi, Schmidti tegevjuht, ettevõtte hing ja süda juba algusaastatest saadik. Ta on tõeline inimeste inimene, kelle varasem karjäär on sisaldanud samuti kliendisuhtlust ja müügitööd. Peale perettevõtte loomist otsustas naine oma tööaja pühendada aga Schmidtile. Tema sõnul on Schmidtis töötamise aeg läinud väga kiiresti, sest on olnud äärmiselt huvitav ja ta on saanud uusi teadmisi nii ehitusest, tehnikast kui ka psühholoogiast. “Selles valdkonnas ei ole ühtegi samasugust projekti ega päeva, mis teeb selle parimaks tööks, mida olen kunagi teinud. Iga päev olen õppinud midagi uut ja huvitavat, olgu siis kas toodete või inimeste kohta”. 

Klient on meile väga oluline

Lisaks kvaliteetsetele toodetele paistab Schmidt silma ka suurepärase klienditeenindusega, mille nimel töötatakse ja panustatakse aega iga päev. Ta sõnab: “Minu jaoks on alati olnud kõige olulisem, et meie klient tunneks end hästi ja hoituna. Ta peab tundma, et meil on tema jaoks aega ning ta on alati oodatud. Eesmärgiks on pakkuda kliendile alati veidi rohkem kui ta oskab oodata, mis tekitaks kogu protsessist positiivse emotsiooni”. Kairi sõnul on eesmärk luua kliendile kogemus, mida ta võib kohvitass käes oma uues köögis meenutada ja tõdeda, kui hästi kõik läks. Tagasiside küsimustiku põhjal on kliendid Kairi pingutusi ka märganud. Klient Poliina on kirjutanud nii: “Minu kiidusõnad lähevad imelisele Kairile, kes kohe esimesest kohtumisest jääb kliendile meelde oma energilisuse ja professionaalsusega. Arvestades sellega, et hoidsin oma laua peal 5 erinevat hinnapakkumist ja lähenemist, siis Kairi näol Schmidt võitis ja siiamaani ei kahtle oma tehtud otsuses. Aga mitte ainult Kairi on oma ala proff, vaid ka meistrite meeskond: paigaldus kiire ja korrektne (ja püsis tähtajas!!!), viisakas töö koha peal ja kogu pakett on ülimõnus! Loodan, et köök püsib väärikalt oma aja ja koostöö Kairi ja ettevõttega tervikuna, jätkub ka edaspidi!”

Kairi ja vaba aeg

Kuna töö on üsna stressirohke, siis vabal ajal meeldib talle lihtsalt olla koos oma perega, reisida ringi ning muidugi vaaritada head ja paremat mõnusas Schmidti köögis. “Mul on imeline abikaasa ning kaks last, kellest on tänaseks saanud ägedad kaaslased. Muudele elutarkustele lisaks saavad nad kindlasti meilt ka esimesed teadmised pereettevõtte toimimisest ning selle valdkonna raskustest ja rõõmudest.”

3 põnevat fakti Kairi kohta:

Milles seisneb edu võti?

Schmidtis töötamise aeg on Kairi jaoks olnud äärmiselt põnev ja väljakutsete rohke. Ettevõte on saavutanud oma positsiooni naise arvates tänu personaalsele lähenemisele, täisteenuse pakkumisele ja professionaalsele meeskonnale. Tema sõnul on toodet lihtne kliendile pakkuda, kui ise oled toote kvaliteedis kindel ja omad ka head kogemust selle kasutamisest. “Kuna köögi projekteerimine koosneb umbes 100 erinevast detailist, on oluline leida kliendi kõikidele ootustele vastav lahendus, mis oleks kooskõlas tema unistuste ja eelarvega. Meie meeskonna jaoks on oluline olla kogu protsessi vältel kliendile toeks, märgata igat detaili ja olla tehniliselt pädev.” Oma meeskonda hindab Kairi väga kõrgelt: “Igalühel meist on oma tugevused, millega püüame teineteist toetada. Töö on oma iseloomult väga stressirohke, mistõttu on ühtehoidev tiim äärmiselt oluline. Au ja kiitus meile!”

Kuhu suundub tulevik mööbli tootmises?

Sisustusmaailma tulevik on naise sõnul üha enam loodust hoidev, kus pööratakse veelgi enam tähelepanu säästlikule tarbimisele. Näitena toob ta trendi, kus mööbli uksi toodetakse puidujääkidest ja kõik materjalid saavad nö uue elu. Tervislik toitumine on samuti suund, kuhu maailm liigub, mistõttu on tema sõnul oluline pakkuda kliendi vajadustest lähtuvat köögitehnikat. Praegusel ajal eelistatakse tema sõnul palju erinevaid värve ja sametiste viimistlustega uksi. “Inimesed on üha julgemad kasutamaks oma interjööris erinevaid värve, kuid üldjoontes lähtutakse pigem iseenda soovidest ja eelistustest kui järgitakse mingit konkreetset trendi.”

Kogu Schmidti meeskond on äärmiselt tänulik toreda kolleegi ja juhi eest, kellega koos on rõõm seda tööd teha ning kes on alati oma nõuga toeks!