Tutvu tegijaga: alati särav projektijuht Diana Jana Karjus

Sel aastal on meil põhjuseid tähistamiseks küllalt! Nimelt täitub kahel Schmidti töötajal meie juures 6 aastat! Tutvume lähemalt, kes nad on, mida arvavad nad mööbli- ja sisustustrendidest ning millega tegelevad nad oma vabal ajal. Esimesena tutvustame teile projektijuhti Diana Janat, kelle sära ja abivalmidus on jõudnud nii meie endi kui ka paljude meie klientide südametesse.

Diana Jana liitus Schmidti kollektiiviga 2015. aastal, mil ta otsustas liikuda Amservi kliendisuhetejuhi ametikohalt mööbli ja sisekujunduse maailma. Alates algusaastatest on köögi ja sisekujundustrendid tema sõnul väga palju muutunud. „Kui alustasin, siis olid peaaegu kõik tellitud köögid kõrgläikega ja valged ning palju kombineeriti tammega. Praegusel ajal eelistavad kliendid aga hoopis matt musti kööke, kivist töötasapindu ning palju kasutatakse ka pliidiplaate, mille keskel on õhupuhastaja. Garderoobide maailmas eelistatakse üha enam liuguste asemel hingedel ja voldikuksi.“ 2021. aastal on trendiloojateks Diana Jana sõnul hoopis sinised ja rohelised värvitoonid.

Lisaks kaasaegsetele värvi- ja materjalivõimalustele hindavad tema sõnul Schmidti kliendid endiselt mööbli kvaliteeti, lubadustest kinnipidamist ja personaalset lähenemist. „Kuna Schmidt on üks Euroopa juhtivaid mööblitootjaid, siis saame oma klientide vajadustele ka reaalselt vastu tulla. Uuendame oma kollektsioone pidevalt, et mööbel oleks kaasaegne, vastupidav ning tagada maksimaalne kasutusmugavus.“ Oma töös on naine tõeline professionaal ning teeb endast kõik, et pakkuda klientidele veel suuremat rahulolu, mida kinnitab ka nende tagasiside: „Diana Jana on suurepärane spetsialist! Kohusetundlik, tähelepanelik ja hoolas oma töös. Temaga oli alati väga meeldiv suhelda ning terve projekti vältel tundsin alati tema tuge.“

Vabal ajal on Diana Jana suureks kireks aga küpsetamine ning fotograafia. „Kõik sõbrad teavad, et minu kodus saab alati parimaid desserte“. Suur osa ajast läheb ka kahe lapse kasvatamisele, tema peres on 14-aastane poeg ja 2-aastane tütar, kellega koos võetakse tihti ette toredaid ühistegevusi. Diana Jana on inimene, kes on pühendunud kõigele, mida ette võtab. Sama suure kirega teeb ta ka oma tööd: „Iga projekt tekitab erakordse tunde, et saan olla osa väga olulisest ja suurest kodusisustamise etapist. Schmidti mööblit on alati rõõm oma klientidele pakkuda, sest mööbel on tõesti väga kvaliteetne ja sisaldab põnevaid ning multifunktsionaalseid lahendusi.“

Kui otsid enda elamisse uut mööblit ja soovid, et Sinu projekti aitaks ellu viia Diana Jana, siis kirjuta talle diana@estmidt.ee. Juba aprillis saame tuttavaks meie järgmise tubli tegijaga!