Vannituba, milles on ühendatud ilu ja praktilisus!

Kas teadsite, et Schmidt valmistab lisaks köögile ka vannitoa mööblit? Schmidti vannitoad on hästi läbi mõeldud ning pakuvad nii silmailu kui ka praktilisust kasutamisel. Seda kõike selleks, et mööbli kasutamine oleks võimalikult mugav ja lihtne. Kas vajad enda vannitoa sisustamisel abi või tunned ennast ebakindlalt, kuidas muuta oma vana vannituba moodsamaks? Võid kindel olla, et Schmidt disainib Sulle eritellimusena mööbli, mis sobitub suurepäraselt Sinu elustiili ja maitsega! Antud artiklis uurime lähemalt, milliseid võimalusi pakub Schmidt vannitubadesse.

Disain ja materjalid

Schmidti vannitoa lahendused on disainitud selleks, et trendikad materjalid ja värvid oleksid kohandatud klientide vajaduste ja nõudmistega. Lakitud moodulid, erksad värvid või valik mahedaid puidutoone – leiame sobiva disaini igale maitsele. Vannitubades on oluline kasutada niiskuskindlaid materjale nagu MDF või melamiin. Selleks, et ka puiduse fassaadi fännid leiaksid enda moodulitele sobiva väljanägemise ning praktilise niiskuskindla variandi, on ideaalseks lahenduseks puiduimitatsiooniga melamiin. Kuna vannitoa mööbel toodetakse samades tehastes nagu teiste Schmidti ruumide mööbel, annab see võimaluse tuua ühtseid detaile ja värvitoone läbi erinevate tubade, mis aitaksid siduda interjööri ühtseks tervikuks. Koos Schmidti professionaalsete disainerite abiga saad kujundada enda unistuste vannitoa, mis pakub rõõmu iga kasutusega!

Moodulid ja sisud

Meiega on võimalik sisustada oma vannituba, kasutades erinevaid mooduleid ja sisusid, mis on välja töötatud eesmärgiga pakkuda maksimaalset mugavust ja praktilisust. Moodulitest on meil valikus tavalised kapid, valamukapid, sahtlid, riiulid, püstakud, peeglid või peeglikapid. Kasutada saab nii standard kui ka erimõõdus mooduleid vastavalt ruumi suurusele ja eripärale. Pakume laias valikus ka erinevaid sisusid nagu sahtli jaoturid, korvlahendused musta pesu jaoks ning ka mugavaid sisesahtleid. Aastal 2019 on lisandunud vannitoa lahendustesse lahtised metallist riiulid, mis annavad juurde avarust ja valgust ning on põnevaks disainelemendiks. 

Ära vaeva oma pead üksi, vaid konsulteeri meie spetsialistidega, et kujundada endale unistuste vannituba! Schmidti kindlustab kvaliteedi vannitubades 10 aastase garantiiga mööblile ja 25 aastase garantiiga mehhanismidele nagu hinged ja siinid. Võta meiega ühendust ja leiame sobiva lahenduse ka Sinule! 2019 aasta kollektsioonidega saad tutvuda SIIN.