Virtuaalreaalsus Schmidtis – anna oma kujutlusvõimele puhkust!

Virtuaalreaalsus Schmidtis võimaldab paremini mõista ruumi ja mööbli iseärasusi!

Kas tead, mida kujutab endast virtuaalreaalsus? Kui ei, siis aitame Sul veidi selgust tuua! Üha populaarsemaks muutuv lahendus kujutab endas tehislikult loodud visuaali, mis on võimalikult sarnane reaalsele maailmale. Läbi Schmidti VR prillide on võimalik liigutada objekte või vaateid nii lähemale kui ka kaugemale ning vaadelda ruumi erinevate nurkade alt. Virtuaalreaalsus on levimas üha enamatesse valdkondadesse ning alates 2019. aasta algusest saavad kõik Schmidti kliendid ka ise virtuaalmaailma siseneda!

Schmidti poolt loodud creative-boxi kasutamisel on palju eeliseid. Prillide abil on võimalik tajuda ruumi ja selle mõõtmeid, mis annab paremat aimu, kas disainitud mööbel ka tegelikult sinna sobib. Moodulite kõrgus, laius või sügavus on suurepäraselt tajutav ning vajadusel ka lihtsasti muudetav. Paljud meie kliendid on vaevanud oma pead sellega, kuidas näeks välja saare lahendus ning kas see ikka sobib oma mõõtmetelt? Virtuaalmaailm lahendab selle probleemi, aidates paremini aru saada saare mõõtmetest, vahekäikude laiusest ning kaugusest ülejäänud mööblist. Juhul, kui armastad süüvida detailidesse, siis VR prillidega saad sisse zoomida ka kõige pisemad detailid oma projektis.

Kui enne pidi tulevase köögi planeerimisel lootma vaid kujutlusvõimele, siis nüüd aitab Sind virtuaalreaalsus! Ootame kõiki meie salongidesse nii Tallinnas kui ka Tartus, et disainida just Sulle sobiv lahendus ning saada samalajal ka ainulaadne kogemus virtuaalmaailmas!

Võta meiega ühendust!