Kvaliteetsed Schmidti garderoobid Sinu koju!

Lisaks köögimööbli valmistamisele teeb Schmidt mööblilahendusi kasvõi igasse tuppa! Antud artiklis keskendume Schmidti kvaliteetsetele garderoobidele, mis on lisaks köögimööblile üks populaarsemaid mööbli lahendusi. Head uudistamist!

MILLISEID GARDEROOBE SCHMIDT PAKUB?

Üldiselt eristatakse Schmidti garderoobide lahendustes nelja erinevat varianti.

MATERIALID

Olenevalt garderoobi tüübist on võimalik valida uste materjalina nii melamiini (puiduimitatsiooniga/matti), MDF-i (läikivat/matti) kui ka spooni. Lükanduste korral saab valida ka erinevat tooni peegleid ja klaasuksi, mis annavad juurde õhulisust ja avarust. 

MILLISED SISUD ON VALIKUS?

Iga aastaga täiustab Schmidt enda garderoobi lahendusi uute ja mugavate sisudega, mis teevad kasutamise võimalikult lihtsaks. Meie sisustuse valikus on saadaval järgmised lahendused:  

Kuidas iganes soovid oma garderoobi sisustada, siis kindlasti leiame Sulle mugava ja stiilse lahenduse! Schmidti garderoobide eeliseks on Saksa-Prantsuse kvaliteet. Kui paljud välismaised mööblitootjad pakuvad kohalike koostööpartnerite garderoobilahendusi, siis meie omad tulevad täiesti Schmidti oma kaubamärgi alt. Garderoobidele kehtivad garantiiajad 10 aastat mööblile ning 25 aastat mehhanismidele.

Võta meiega ühendust ning disainime Sulle unistuste garderoobi!

2019. aasta garderoobi uuendused leiad siit: https://www.estmidt.ee/schmidt/kollektsioonid-aastal-2019/