Köök ühendab ka keerulistel aegadel

Köök on koht, kus veeta aega perega

Käesolev olukord ühiskonnast on pannud meid rohkem aega veetma oma koduses keskkonnas. See on suurepärane võimalus võtta aega kodus ringi vaatamiseks pilguga, kas Sinu kindlus on mugav ja piisavalt mõnus, et veeta seal aega ka pikemalt. Oleme Sinu jaoks kokku pannud mõned mõtted, et aidata Sul genereerida uusi ideid, kuidas muuta oma kodu veelgi hubasemaks kohaks.

Köök kui kodu süda

Paljud meist on kindlasti kuulnud ütlust, et armastus käib kõhu kaudu. Toit on olnud aegade algusest viis, millega näidata välja oma tänulikkust ja hoolivust. Praegusel ajal, kui õhus on palju pingeid ja probleeme, on oluline jääda positiivseks ja valmistada rõõmu kallitele inimestele enda ümber. Miks mitte seda teha läbi toidu? Leia aega, et nuputada, milline on Sinu laste või kaaslase lemmiktoit ja üllata neid sellega! Eriti vahva on muidugi see, kui leiate ühiselt aega, et kokata koos terve perega. Praegune kodune olukord on hea aeg, et pühendada ennast rohkem oma perele ja luua koos toredaid ühiseid mälestusi.  

Projekt “Minu unistuste köök”

Kas oled kunagi mõelnud, milline on Sinu unistuste köök? Kui ei, siis on aeg käised ülesse keerata ning asuda tegeutsema! Mõtle, kas Sinu praegune köögi lahendus kutsub Sind kokkama või on midagi, mis Sind selle juures häirib ja seeläbi motivatsiooni maha tõmbab. Mis on see, mida Sa muuta sooviksid? Alusta köögi disainist. Vaata oma kodus ringi ja mõtiskle, milline disain sobiks Sinu elamisse ja peegeldaks oma olemuselt ka Sind või Sinu perekonda. Kas Sinus on peidus kaasaegne ja modernne linlane, kes armastab puhtaid ja minimalistlikke pindasid või oled hingelt hoopis romantiku tüüpi, kes armastab reljeefseid pindasid ja palju nipsasjakesi? Silmailu ruumis, kus veedame üha rohkem aega oma päevast on oluline, et hoida ennast motiveerituna ja rahulolevana.

Mugavus ennekõike

Kuidas on lood Sinu köögi kasutusmugavusega? Kõigepealt mõtle, kas Sinu köök vajaks rohkem kappe, et ära mahutada kõik potid-pannid või eelistad pigem väiksemat ja kompaktsemat lahendust? Vaata ringi ja kujuta ette,kas kõik vajalik on on käe-jala juures. Näiteks, käsi pestes on käterätik kohe valamu kõrval. Võimalusi ruumi funktsionaalsemaks teha on palju – näiteks kasutades sahtli lahendusi kappide asemel, lisades sisesahtleid, kasutades eraldi cargot köögitarvikute, õlide ja maitseainete hoidmiseks, pedaaliga prügisüsteem jne. Mõtle läbi, milliseid lahendusi Sa enda kodus vajad ja mis aitaksid teha söögitegemise mugavamaks.

Lase valla oma kunstnikuhing

Kui oled eelnevatele teemadele jõudnud mõelda, siis võta kätte paber ja pliiats ning joonista ülesse lahendus, mis oleks Sinu jaoks mugav ja kaunis samaaegselt. Kui oled eriti agar, siis võid ära mõõta oma köögi seina pikkused ja kõrgused ning panna täpselt paika kui laiasid kappe või sahtleid eelistad. Kui inspiratsiooni napib, siis soovitame piiluda meie tehtud tööde kausta, kust leiad 12 aasta jooksul disainitud erinevaid köögilahendusi. Usume, et leiad kindlasti midagi, mis Sind kõnetab! Lase oma mõtted lendu ja kasuta kodune aeg nutikalt ära! Kui oled köögiga ühele poole saanud, siis võid julgelt ette võtta ka järgmised ruumid.

Juhul, kui oled oma ideede ja mõtetega puntras, siis võta ühendust meie projektijuhtidega, kes sind meeleldi aitavad. Seda turvaliselt läbi Skype’i või telefonikõne!