Oksana Kruusel – uuendatud Tartu salongi eestvedaja

Schmidti uuendatud Tartu salongi asub juhtima meie staažikaim töötaja Oksana Kruusel. Saame temaga lähemalt tuttavaks! Uurime, milline on olnud tema teekond Schmidtis, miks armastab ta meie kaubamärki ning kuidas põhjendab ta uue salongi kontseptsiooni vajalikkust. Head uudistamist!

Oksana on meie ettevõtte kõige pikema ametiajaga töötaja, kes on tegutsenud Schmidtis alates ettevõtte algusaastatest. Esmakordselt alustas ta Schmidti ridades 2008. aastal, mil olime Eestis tegutsenud vaid ühe aasta. 2013. aastal otsustas Oksana koos abikaasaga proovida kätt ettevõtluses ning koos asutati tänaseni tegutsev toitlustusäri. Oksana ja Schmidti teed kohtusid taas aastal 2018. “Otsustasin Schmidtiga taas ühineda, kuna mulle väga meeldib selle kaubamärgi hoiak ja kvaliteet! Lihtne on müüa toodet, mille kvaliteedis, lahendustes ja usaldusväärsuses saab olla kindel”.

Pikaajalise kogemuse tõttu on Oksanal hea võrdlusmoment, kuidas on köögi trendid ja turg aja jooksul muutunud. “Kui 12 aastat tagasi eelistati pigem läikivaid materjale ja paksemaid tööpindu, mis pidid ulatuma üle käepidemete, siis hetke trendiks on õhemad tööpinnad, matti värvi uksed ja võimalikult minimalistlik stiil. Muutunud ei ole aga kvaliteedi ja garantiiaegade tähtsus klientide jaoks”, kommenteerib Oksana.

Kui uurida, mida meeldib naisel teha vabal ajal, jääb kõrvu kaks kindlat märksõna – loomad ja talisport! Oksana naudib väga pikki jalutuskäike oma kahe koera Rosi ja Roxiga, kes aitavad peale tegusaid tööpäevi mõtted mujale viia. Lisaks kodus olevatele loomadele, toetab ta ka koeri ja kasse, kes on jäänud koduta. Peale loomade on Oksana suureks kireks ka talisport. Kui Eestimaa ilm lubab, siis võib teda talvel tihti näha kas suuskadel või lumelaual. Kuna lumele ei saa Eestis paraku lootma jääda, siis elab ta läbi ekraani tulihingeliselt kaasa laskesuusatamisele, kus tema lemmikuks on prantslane Emilien Jacquelin.

Alates käesolevast kuust tegeleb Oksana meie Tartu salongi muutunud kontseptsiooniga, mis on juurde toonud mitmeid kvaliteetseid kaubamärke nagu Borg, Delux ja Big Green Egg. Nüüd saame oma klientidele pakkuda kogu kodu sisustust ühest kohast. Oksana kinnitab uue kontseptsiooni olulisust: “Uue kodu sisustamist alustab klient üldjuhul köögist, kuid lisaks köögile on palju uuritud ka diivanite ja voodite kohta. Usun, et antud lahendus on kliendi jaoks oluliselt mugavam, kus kõik koduks vajaliku saab ühest kohast ja ühe inimese käest. Lisaks aitab see ka hoomata paremini ruumide terviklahendusi”.

Oksana koos Tartu meeskkonnaga ootab kõiki meie uute toodete ja kaubamärkidega tutvuma aadressile Poe tänav 8!