Ott Kiivikase valikuks on modernne Schmidti köögimööbel

20. kordne Eesti kulturismi absoluutne meister Ott Kiivikas eelistab kvaliteeti nii toidus kui ka sisustuses. Seetõttu ehib tema kodu ka Schmidti köögimööbel. Uurisime mehelt lähemalt, millised on tema eelistused sisustusel ning milliseid toite meeldib tal oma perele kõige enam teha!
MILLEST LÄHTUSITE KODU SISUSTAMISEL?

Oma kodu sisutamisel lähtusime sellest, et tekiks kogu majas mingi ühtne stiil ja tervikpilt (loe harmoonia). Üldmulje pidi olema modernsem ja seepärast sai ka valitud seesugune stiil.


MILLINE ON TEIE MEELEST HEA KÖÖGIMÖÖBEL NING MILLISED ON PEAMISED KRITEERIUMID SELLE VALIKUL?

Mööbli ja sisustuse valiku kriteeriumiks oli väga hea visuaalne väljanägemine ja toodete kvaliteet. Oleme jõudnud ikka, kus ei soovi iga paari aasta tagant kogu sisustust vahetama hakata lihtsalt seetõttu, et see on kulunud või katki.


MILLISED VÄRVITOONID JA MATERIALID VALISITE ENDA KÖÖKI? MIKS?

Kuna maja vahelaed olid tehtud meil puidust, siis tahtsime kindlasti kööki sisse tuua ka puiduimitatsiooni ja seda me ka tegime. Töötasapinna sein ja kapid on puidust ja samuti köögisaare lauaplaat. Alumised kapid ja ümbritsev raam on tumehallid ning köögitehnika must. Kokku moodustab see modernse ja stiilse kompositsiooni.


NIMETAGE 3 ASJA, MIS PEAVAD KINDLASTI ÜHES HEAS KÖÖGIS OLEMA.

  1. Köögis peaks kindlasti olema köögisaar (see on hea ühise koosviibimise kohaks, mugav süüa kui külalisi ei ole ja kui keegi teeb köögis süüa, siis on hea samal ajal juttu ajada).
  2. Kindlasti peab kuuluma köögi juurde hea tehnika (nõudepesumasin, suur külmkapp ja pliit).
  3. Lisaks loomulikult hästi planeeritud kapid, mis mahutavad ka kõige ebastandartsemaid köögitarvikuid.


MILLIST ROLLI MÄNGIB TEIE ELUS TOIT NING MILLISEID TOITE MEELDIB TEILE KÕIGE ROHKEM TEHA?

Toiduvalmistamisel on meie peres suur roll ja enamus toidud valmistame ikka ise oma köögis. Mina olen meie peres see peakoka ametit pidav mees ja põhi road mida ma teen on pudrud, omletid, salatid ja lõunapraed, erineval viisil. Pühapäeviti kindlasti ka pannkoogid.

Nii valmivad maitsvad ja tervislikud road!


MILLISED OLID TEIE EELNEVAD KOKKUPUUTED SCHMIDTI TOODETEGA?

Meil puudus varasem kokkupuude Schmidti toodetega, kuid nüüd kus oleme neid umbes aasta aega kasutanud, pean igati kiitma!


MIKS OTSUSTASITE SOETADA OMA KÖÖGIMÖÖBLI JUST SCHMIDTIST?

Schmidti kasuks otsustasime eelkõige sellepärast, et saime väga professionaalset ja kiiret nõu. Kõik projektid, parandused ja hinnapakkumised saabusid ruttu ja see näitaski firma olemust. (Oli firmasid, kust jäimegi pakkumist ootama – võite ise mõelda, et kui ei suudeta ära saata paberil pakkumist või 3D lahendust, siis kuidas pärast võid loota, et see mööbel ka üldse sulle kohale jõuab…)


KAS NÕUSTUTE ÜTLUSEGA, ET “KÖÖK ON KODU SÜDA”? KUI PALJU VALMISTATE KOOS PEREGA SÜÜA?

Nõustun selle ütlusega, et köök on iga kodu süda ja kui kuskilt peab kokku hoidma, siis mitte kindlasti köögi arvelt, sest ka meie pere veedab köögis kõige rohkem koos aega.


ROHKEM PILTE SCHMIDTI TEHTUD TÖÖDEST LEIATE : https://www.estmidt.ee/portfolio/ NING MEIE FACEBOOKI LEHELT: https://www.facebook.com/SchmidtEstonia