Stiilne kodu Volta Loftis Schmidti köögi, garderoobi ja vannitubadega

Modernne Loft tüüpi korter, mida kaunistab Schmidti köök, garderoob ning kaks vannituba. Kuna korteris leidub palju tumedaid detaile, siis kasutasime ka köögis musta sametist Nano Black usteviimistlust ning imekaunist marmori imitatsiooniga Dektoni kivi.

Käendustega garderoobi viimistluseks valisime koos klientiga betooni imitatsiooniga melamiini ning kasutasime samu käepidemeid nagu köögis, mis aitavad omavahel siduda kaks ruumi. Kuna ruum on pikk, siis saime sinna teha eriti suure ja mõnusalt mahuka garderoobi.

Esimeses vannitoa lahenduses kombineerisime omavahel tumehalli melamiinukse Caneo soojatoonillise puiduimitatsiooniga. Seal kasutasime nutikat lahendust pesumasina nö peitu panemiseks ning selle kõrvale projekteerisime mugavad sahtlid, kuhu ära panna kõik pesu pesemiseks vajalik. Ruumi iseärasuste tõttu tegime sahtlid väikesema sügavusega ja tööpinna ampsuga.

Teises vannitoas kasutasime aga heledamat halli melamiinust nimega Cloud, mille kombineerisime tumeda laminaat tööpinnaga Black Work.