VIDEOD

Hommikusöök mäenõlval?

Schmidt ei kohku millegi eest! Meie mööbel on piisavalt tugev ja töökindel, et see paigaldada kasvõi 1825 meetri kõrgusele! Hullumeelne, kas pole?!
Ootamas on veel episoode, mis näitavad erakordset seiklust Schmidti köögis ja garderoobis. Kõik selleks, et olla lähemal oma klientidele!

Iga millimeeter loeb!

Optimaalsed lahendused Sinu köögis annavad rohkem ruumikasutust, mugavust ning aitab kasutada ruumi maksimaalselt ära!

Milline värvilahendus Sinule?

Aastast 2019 pakub Schmidt võimalust kasutada kuni kolme erinevat värvitooni ühel sahtliboksil? See teeb saadavaks üle 214 461 erineva lahenduse! Milline on Sinu värvi-kombo? Ütle meile oma soovid ja unistused ning meie projektijuhid teevad need teoks!

Millimeetri täpsusega lahendused garderoobis ja elutoas

Schmidti eesmärgiks on pakkuda erimõõdus lahendusi igasse ruumi Sinu koju, kasutades ära maksimaalselt ruumi, et saaksid maksimaalselt oma asjad hoiustada. Seda muidugi Sulle sobivad värvi ja disainilahenduses!

Ekstrasügavad sahtlid ja elektrilised riiulid

On aeg lasta enda asjadel rahulikult hingata! Schmidtiga on Sul võimalus kasutada ekstrasügavaid sahtleid ja ülemisi kappe, mis annavad kuni 30% rohkem ruumi. Valikus on ka ekstravagantsed elektrilised riiulid, mis annavad köögile ekskulsiivsust!

Nano-tehnoloogilised tööpinnad

Kui otsid ülimalt modernset tööpinnalahendust, siis siin see on! 12mm või 39mm paksune nano tööpind, mis on kindel nii sõrmejälgedele kui ka väiksematele kriimustustele!