Modernne terviklahendus Schmidtiga

Meil on hea meel teieni tuua üks ülimalt modernne kodu, kus on kasutatud Schmidti terviklahendust. Valmistasime sinna nii köögi kui ka elutoa-, magamistoa- ja esiku garderoobid.

Köögimööbel on tehtud süsimusta materjaliga Nano Black, millele lisab stiilipuhtust mugav käepidemevaba uste avamise süsteem mustade rennidega. Töötasapinnal ja seintel saate näha halli Dekton presskivi Soke‘t. Segisti on valitud Blanco All Black Edition sarjast, millele on lisatud filter puhtama joogivee saavutamiseks.

Elutoa osas kasutasime tumehalle Nano Caneo uksi ning lumivalget Nano Everest laminaati. Avatud riiul on tehtud põneva põletatud puidu efekti andva materjaliga Osaka. Mööbli peal näete hubasust tekitavat veekaminat.

Esikus hoidsime samuti ühtset modernset joont ning kasutasime fassaadidel sama viimistlust nagu köögiski ning lisasime tumedaks toonitud peegli. Parema valgustuse saamiseks on lisatud stangedele LED-valgustus.

Magamistoa garderoobis näete samuti tumedaks toonitud peegleid musta raamiga ning puidu imitatsiooniga sisu Pastel Oak. Siin on lisatud on valgustus nii stangedele kui ja kapi külgedele.